English
هیئت موسس
1396/03/03
تقدير از 83 پژوهشگر برتر دانشگاه آزاد اسلامي در پنجمين جشنواره فرهيختگان
 
در پنجمين جشنواره فرهيختگان  همزمان با سي و پنجمين سالروز راه‌اندازي دانشگاه آزاد اسلامي، با حضور دكتر علي‌اكبر ولايتي، رئيس هيات موسس و هيات امناي دانشگاه آزاد اسلامي و دكتر علي‌محمد نوريان سرپرست اين دانشگاه برگزار شد، از 87 پژوهشگر برتر در حوزه‌هاي مختلف تقدير گرديد.
 
پژوهشگران در 27 زمينه نشان ويژه امام خميني(ره)، پژوهشگر برتر، معاون پژوهش و فناوري برتر، تداوم برتري واحدهاي دانشگاهي، مقاله برتر، رساله دكتري، پايان نامه كارشناسي ارشد، مركز تحقيقات برتر، واحد فناور برتر، طرح فناور برتر، آزمايشگاه برتر، مجله برتر، مدير پژوهشي برتر، محصول تجاري‌شده برتر، اختراع برتر، كتاب برتر، كارشناس آزمايشگاه برتر، مركز رشد برتر، انجمن علمي ـ دانشجويي برتر، واحد دانشگاهي برتر، آموزشگاه سماي برتر، مدرسه سما برتر، دانش‌آموز برتر، طرح ساهاي برتر، باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، مدال آوران جهاني در رشته رباتيك سال 1395 و كارآفرين برتر تقدير شدند.

اسامي، واحدهاي دانشگاهي و محورهاي پژوهشي برگزيدگان به شرح زير است:


نشان ويژه جايزه امام خميني (ره)

رديف

محور هاي پژوهشي

نام و نام خانوادگي برگزيده

واحد دانشگاهي

1

نشان طلا جايزه امام خميني (ره)

------

--------

نشان نقره جايزه امام خميني (ره)

توفيق الهويرنلو

علوم و تحقيقات

نشان برنز جايزه امام خميني (ره)

جمشيد خان چمني

مشهد






فهرست برگزيدگان پنجمين جشنواره علمي، پژوهشي و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي

رديف

محور هاي پژوهشي

گروه آموزشي

نام و نام خانوادگي برگزيده

واحد دانشگاهي

1

پژوهشگر برتر

گروه علوم انساني

كيوان كاكابرايي

كرمانشاه

گروه علوم پايه

ابوالقاسم داود نيا

مشهد

گروه فني و مهندسي

رضا ابراهيمي كهريز سنگي

نجف آباد

گروه هنر و معماري

كيانوش ذاكر حقيقي

همدان

گروه كشاورزي

مجيد طغياني خوراسگاني

اصفهان ( خوراسگان)

گروه دامپزشكي

مهدي رئيسي

شهركرد

2

معاون پژوهش و فناوري برتر

معاون پژوهش و فناوري واحد نجف آّباد

رضا ابراهيمي كهريز سنگي

نجف آباد

فهرست برگزيدگان پنجمين جشنواره علمي، پژوهشي و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي

رديف

محور هاي پژوهشي

گروه آموزشي

عنوان

نام و نام خانوادگي برگزيده

واحد دانشگاهي

3

كتاب

تاليف- گروه علوم انساني

دگرگوني رنگ، طرح و تزئين پوشاك ايرانيان

طاهر ه عظيم زاده طهراني و فرزانه سعادتي فر

مشهد

تاليف – گروه علوم پزشكي

خون شناسي پزشكي جلد اول – گلبول هاي قرمز و آنمي ها

آرش ستاري و فرزانه مشيري

گرگان

تاليف - گروه علوم پايه

تاليف – گروه هنر و معماري

شيمي آلي 1

هويت كالبدي شهر، مفاهيم و نظرات

محمد صادقي

طاهره نصر

اراك

شيراز

تاليف- گروه كشاورزي و منابع طبيعي

اكو بيولوژي گياهان زراعي و علف هاي هرز

بهرام مير شكاري

تبريز

تاليف - گروه فني مهندسي

مباني پردازش گفتار و كاربردهاي بازشناسي

منصور شيخان

تهران جنوب


ترجمه

نماد در فرش‌هاي شرقي

سيدعلي مجابي و مهرناز بزرگي‌زاده

نجف‌آباد

فهرست برگزيدگان پنجمين جشنواره علمي، پژوهشي و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي

رديف

محور هاي پژوهشي


نام و نام خانوادگي برگزيده

واحد دانشگاهي

4

تداوم برتري واحدهاي دانشگاهي

واحد علوم و تحقيقات

علي عباسپور

علوم و تحقيقات

واحد شهرضا

علي شريف زاده

شهرضا

واحد قزوين

مرتضي موسي خاني

قزوين

5

واحد دانشگاهي برتر در حوزه پژوهش و فناوري

واحدهاي جامع نجف آباد

مهران مجلسي

نجف آّباد

واحدهاي بسيار بزرگ و بزرگ كاشان

مهدي اخباري

كاشان

واحدهاي كوچك و متوسط تفت

محمد رضا جواهري تفتي

تفت

6

مقاله

گروه علوم پايه

A Machanistic Investigation of the Gold (III)-Catalyzed Hydrofurylation of C-C Multiple Bonds

عليرضا آريافرد

تهران مركزي

گروه هنر و معماري

The Spatial Structure of Tabriz in Safavid Era in Comparison with Itineraries and Pictorial Documents

ليدا بليلان اصل

تبريز

گروه فني مهندسي

Study of Physical and Mechanical Properties of Polypropylene Nanocomposites for Food Packaging Application: Nano-Clay Modified with Iron Nanoparticles

غلامرضا خلج

ساوه

گروه علوم انساني

Scheduling Trucks in Cross Docking Systems with Temporary Storage and Repetitive Pattern for Shipping Trucks

علي محتشمي

قزوين

گروه كشاورزي

Performance of Holstein Calves Fed Whole Milk with or Without Kefir

امير داور فروزنده

اصفهان

گروه پزشكي

Interaction of Single andMultiwall Carbon Nanotubes with the Biological Systems: Tau Protein and PC12Cells as Targets

مجتبي فلاحتي

علوم دارويي

گروه دامپزشكي

Occurrence of Virulence Factors and Antimicrobial Resistance in PasteurellaMultocidastrains Isolated from Slaughter Cattle in Iran

حسن ممتاز

شهركرد

فهرست برگزيدگان پنجمين جشنواره علمي، پژوهشي و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي

رديف

محور هاي پژوهشي

گروه آموزشي

نام و نام خانوادگي برگزيده

واحد دانشگاهي

7

مجله برتر

فارسي

آسيب شناسي درمانگاهي دامپزشكي

ودود رضويلر

تبريز

آنگليسي

Journal of Mathematical Extension

جواد بهبوديان

شيراز

8

مجله هاي نمايه شده درپايگاه Thomson Reuters, Scopus, Pub med در سال 1395

Journal of Nanoanalysis

سيد مهدي رضايت

علوم دارويي

Journal of Nanostructure in Chemistry

اميد مرادي

شهر قدس

Journal of Mathematical Extension

جواد بهبوديان

شيراز

Majlesi Journal of Electrical Engineering

محسن عشوريان

شهر مجلسي

Iranian journal of Applied Animal Science

عليرضا صيداوي

رشت

Iranian journal of Earth sciences

حبيب ملايي

مشهد

Journal of Theoretical and Applied Physics

محمود قرآن نويس

علوم و تحقيقات

Iranian Journal of Catalysis

راضيه فضايلي

شهرضا

Progress in Biomaterials

حميد ميرزاده

تهران مركزي

فهرست برگزيدگان پنجمين جشنواره علمي، پژوهشي و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي

رديف

محور هاي پژوهشي

گروه آموزشي

عنوان

نام و نام خانوادگي برگزيده

واحد دانشگاهي

9

طرح پژوهشي برون دانشگاهي برتر

گروه فني و مهندسي

تغيير شبكه ارتباطي بين سيستم هاي كنترل و مانيتورينگ كوره هاي پيش گرم و خط نورد گرم

سيد علي هاشمي

شهر مجلسي

گروه كشاورزي و منابع طبيعي

توليد بسته ها و نامه هاي آموزشي با هدف ارتقاي آگاهي محيط زيستي مخاطبان در زمينه هاي محيط زيست

مهرداد چراغي

همدان

گروه علوم انساني

طراحي مدل مديريت كارفرمايي و مميزي آن در شهرداري تهران

مرتضي موسي خاني

قزوين

10

اختراع برتر

هيات علمي

ويلچر مكانيكي با قابليت قرارگيري در سه وضعيت

حامد معيري كاشاني و مسعود ديلمي

تهران غرب

دانشجوئي

دستگاه بوخور سرد و گرم نبولايزر نانو

حامد نوري

تهران مركزي

دانشجويي

روش توليد پنتاكلسيم هيدروكسي تري فسفات خوراكي

عرفان پاكتچيان و شهريار علامي

شهركرد

فهرست برگزيدگان پنجمين جشنواره علمي، پژوهشي و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي

رديف

محور هاي پژوهشي

گروه آموزشي

عنوان

نام و نام خانوادگي برگزيده

واحد دانشگاهي

11

رساله دكتري

گروه علوم پايه

بررسي خواص الكترونيكي و اسپكتروسكوپي سلول هاي خورشيد حساس شده به رنگ تهيه شده از نانو مواد آلي

ليلا شاه حسيني

كرمان

گروه علوم انساني

بررسي نظريه ابزار گرايي در حقوق كيفري ايران

فهيم مصطفي زاده

تهران مركزي

گروه فني و مهندسي

بررسي خواص سايشي و خوردگي پوشش نانو كامپوزيتي SIC بر روي آلياژ منيزيوم AZ31 ايجاد شده به روش اكسيداسيون پلاسمايي الكتروليتي(PEO)

هادي نصيري وطن

نجف آّباد

12

پايان نامه كارشناسي ارشد

گروه علوم انساني

برنامه ريزي محله محور با رويكرد نوشهرگرايي
(مطالعه موردي : محلات محمودآباد سفلي و سالم آباد شهر ياسوج(

اسلام نجاتيان

ياسوج

گروه فني و مهندسي

بررسي اثر نانو ذرات TIO2بر زيست فعالي و خواص مكانيكي ذرات كامپوزيرني نانو بيو گلاس پلي هيروگسي بوتيرات به منظور مهندسي بافت استخوان

ساناز سليماني

نجف آّباد

گروه علوم انساني

Effectiveness of Cognate-Based Instruction Strategy on Vocabulary Learning Among Iranian EFL Learners

مهدي اميني

نجف آّباد

گروه فني و مهندسي

شخيص نفوذ و تعيين نوع حملات در اينترنت اشياء(IOT) با استفاده از روش هاي تركيبي يادگيري ماشين

حميد بستاني

تهران جنوب

فهرست برگزيدگان پنجمين جشنواره علمي، پژوهشي و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي

رديف

محور هاي پژوهشي

شرح

نام و نام خانوادگي برگزيده

واحد دانشگاهي

13

مركز تحقيقات برتر

مركز تحقيقات علوم زيست محيطي آب هاي آزاد چابهار

محمود سينايي

چابهار

14

انجمن علمي ، ادبي و هنري برتر

انجمن علمي دانشجويي مكانيك

محمد رحيمي

نجف آباد

15

مركز رشد برتر

مركز رشد فناوري هاي نوين در علوم طبيعي و مواد پيشرفته

محمد الياس مسلم پور

زاهدان

مركز رشد گياهان دارويي

كامران صفوي

اصفهان (خوراسگان)

مركز رشد واحد دزفول

حسن براتي

دزفول


مركز فناوري و نوآوري سينتك (شتاب دهنده)

اميد امير غياثوند

قزوين

16

واحد فناور برتر

آريا ايده پژوه

سيد عليرضا لشگري

قزوين

شركت ترانه هاي شفابخش طبيعت

علي مازوچي

پارك علم و فناوري

سپهر عطارد

كامبيز رهبر

تهران جنوب

آريسان صنعت آّب

علي اصغر عجمي

يادگار امام

17

محصول تجاري شده

سامانه الكترواپتيك

ميثم رحيمي

قزوين

توليد صنعتي سولفات سديم

صاحبعلي منافي

امير سامان قصابيان

شاهرود

قرص زينك كلوكونات 30 ميلي گرم

مهناز قمي ( نماينده واحد)

علوم دارويي

دستگاه جدا كننده نفت از آب

حسين اميني

پارك علم و فناوري

فهرست برگزيدگان پنجمين جشنواره علمي، پژوهشي و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي

رديف

محور هاي پژوهشي

شرح

نام و نام خانوادگي برگزيده

واحد دانشگاهي

18

آموزشكده سما برتر

آموزشكده فني حرفه اي سما لاهيجان

مرتضي آقا محمدي

لاهيجان

19

مدرسه سازمان سما برتر

مدرسه ابتدايي پسرانه سما 1 تهران

مسعود رشيدي

تهران

20

مجتمع آزمايشگاهي برتر

مجتمع آزمايشگاهي واحد كرمان

اميد طياري

كرمان

21

آزمايشگاه برتر

آزمايشگاه پيشرفته سنجش و ارزيابي مواد

حسين فلاح باقر شيدايي

رشت

22

كارشناس برتر آزمايشگاه

وا حد نجف آباد

اكبر چمي

نجف آباد

23

طرح ساهاي برتر

ساهاي دانشگاه آزاد واحد كرمان

محمد جواد سلطاني

كرمان

24

كار آفرين برتر

شركت تعاوني اطلاع رساني گيلانت جوان

اسد وقار فرحناك

قزوين

مدرن صنعت كارآفرين

محمد مسلمي

اراك

ماهان رفاه پارسيان

بابك مولايي

زنجان

25

باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان

واحد جامع

اميد خواجه

خوراسگان

واحد جامع

سعيده حاجي قاسمي

رودهن

واحد جامع

محمد رضا احمد زاده

يزد

26

مدال آوران جهاني در رشته رباتيك

واحد قزوين

ارس ادهمي مير حسيني

قزوين

واحد ايلخچي

مرتضي عباس زاده

ايلخچي

 
تعداد بازدید: 29
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق معنوي اين پايگاه اطلاع رساني متعلق به دبيرخانه هيات موسس دانشگاه آزاد ميباشد.
Powered by DorsaPortal